BIKERS CROWN, s.r.o. BIKERS CROWN, s.r.o.

BIKERS CROWN, s.r.o. Motooblečení, motorky bazar, prodej. Nejrychleji se rozvíjející firma na českém motocyklovém trhu. Exkluzivní dovozce a distributor více jak 35 značek motorek z celého světa. Největší zásobovací síť dealerů v celé ČR. Firma s největším počtem vlastních prodejen s celkovou prodejní plochou více jak 4000 m². Internetový obchod s více jak 10.000 položkami skladem. HEADQUARTER & CENTRALV LIPKÁCH 78/II 503 51 CHLUMEC NAD CIDLINOUTEL: +420 495 484 255 MOB:+420 604 255 414BIKERSCROWN@BIKERSCROWN.CZ                                                              PO - PÁ 7:00 - 16:00 www.bikerscrown.com Naše prodejny: Bikers Crown s.r.o. Pražská 481/IV503 51 Chlumec nad CidlinouTel.: +420 495 485 995 Mobil: +420 604 957 895E-mail: chlumec@bikerscrown.cz Po - Ne 9 : 00 - 19 : 00GPS-Loc:50°9'28.14"N, 15°27'1.99"E Bikers Crown s.r.o.Karlovarská Business ParkNa Hůrce 1041/2 160 00 Praha 6E-mail: Praha@bikerscrown.czTel.: 235 301 219Provozní doba: 7 dní v týdnu 9.00-19.00 hodGPS-Loc:50°4'45.16"N, 14°17'30.33"E Bikers Crown s.r.o.Vrbova 19/1427 147 00 Praha 4 BraníkTel: 244 472 615-6 Mob:739 210 789E-mail: Branik@bikerscrown.czProvozní doba: 7 dní v týdnu 9.00-19.00.GPS-Loc: 50°1'56.05"N, 14°25'38.29"E Bikers Crown s.r.o.Moskevská 2428434 01  MostTel./fax.: 476 701 009Mobil: 739 465 501Otevírací doba: Po-Ne 9.00-19.00GPS-Loc: 50°30'27.68"N,13°39'21.94"E Bikers Crown s.r.o.Pivovarské sklepyHradišťská 326397 01 Písek Tel.: +420 382 211 923 Mobil: +420 739 410 360 E-mail: Pisek@bikerscrown.cz Po - Ne 9 : 00 - 19 : 00GPS-Loc: 49°18'13.25"N,14°8'38.01"E Bikers Crown s.r.o.Kateřinská 118 463 03 Stráž nad NisouE-mail: Liberec@bikerscrown.czMobil: 739 317 300 Tel: 485 107 004Provozní doba: 7 dní v týdnu 9.00-19.00 hodGPS- Loc: 50°47'20.448"N, 15°1'15.639"E Bikers Crown s.r.o. Romana Havelky 4860/4586 01 JihlavaE-mail:Jihlava@bikerscrown.cz  Mobil:733 350 325Tel:567 210 9657 dní v týdnu 9.00-19.00 hodLoc: 49°24'30.271"N, 15°34'54.743"E BIKERS CROWN s.r.o. Kaštanová 476/70B 620 00 Brno 20 - TuřanyTel.: +420 545 216 409 Mobil: +420 733 725 905 E-mail: Brno@bikerscrown.czPo - Ne 9 : 00 - 19 : 00 GPS - Loc: 49°9'32.353"N, 16°38'29.474"E 

Kontakt:


BIKERS CROWN, s.r.o.
Pražská 481/IV, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Telefon: 733193388

Web: www.bikerscrown.com
E-mail: bikerscrownbikerscrown.cz

Pobočky:

[Vytisknout] [Přidat firmu do oblíbených]

Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se ZDARMA


Nápověda

© 2021 AVÍZO, a.s.. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno. Provozovatel serveru MOTOMARKET.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru MOTOMARKET.cz!