LUCKY COW MOTORCYCLES - Bc. Vavřinec ČíhalLUCKY COW MOTORCYCLES - Bc. Vavřinec Číhal

LUCKY COW MOTORCYCLES - Prodej použitých a nových motocyklů, dovoz motocyklů na indiv. objednávku, zajištění financování, protiúčet. Jsme firma zabývající se dovozem motocyklů ze zahraničí (tak jako mnoho jiných). Naším cílem je nabízet pouze prověřené a kvalitní jeté motocykly za pokud možno co nejnižší ceny na českém trhu. Naše motocykly si vždy sami vybíráme a fyzicky kontrolujeme v zemi, ze které jsou dovezeny. Nikdy nenakupujeme motocykly které jsme  neviděli, nezkontrovali a jejich původ si neprověřili (tzn. obchody přes internet)!!! Naše motocykly jsou nakupovány u prodejců s nimiž spolupracujeme několik let, z nichž celá řada jsou dnes již naši blízcí přátelé. Nikdy před Vámi nebudeme zahlazovat, zatajovat chyby příp. poškození či opravy našich motocyklů o kterých víme. Neslibujeme Vám nesmyslné záruky které nedodržíme, ale pouze to, že k případnému problému se vždy postavíme čelem, stejně tak solidní a slušné jednání bez rozdílu pro jak drahý motocykl si k nám přijedete. Budeme totiž velmi rádi, když s námi budete spokojeni a řeknete to všem. Team Lucky  Cow Motorcycles Vám přeje hezký den! Otevírací doba:
Pouze po telefonické dohodě, ale jinak jsme tu pro Vás od pondělí do neděle a od rána skoro do večera (tím nemyslíme do noci)! Kontakt:  777 620 020 - Vincent (prodej), 777 248 016 - Pietro (prodej), 608 817 517 - Michi (admin.)

luckycow@seznam.cz
http://www.luckycow.cz/

Kontakt:


LUCKY COW MOTORCYCLES - Bc. Vavřinec Číhal
17. listopadu 850/25, 669 02 Znojmo

Telefon: 777620020
Telefon 2: 777248016

Web: www.luckycow.cz/
E-mail: luckycowseznam.cz
Skype: Skype Me™!

[Vytisknout] [Přidat firmu do oblíbených]

Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se ZDARMA


Nápověda

© 2023 AVÍZO, a.s.. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno. Provozovatel serveru MOTOMARKET.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru MOTOMARKET.cz!