Michal Ponca Michal Ponca

Bazar - Motocykly pro vás dovážíme z USA, kde jsou přímo kupovány na aukcích nebo ze SRN od našich partnerských firem, se kterými máme skvělé korektní vztahy dané desetiletou spoluprací. U havarovaných motocyklů je dokumentován stav v době prodeje. Výhodou koupě takových strojů je, že byly provozovány v zemích, kde si majitelé svých motocyklů váží, a proto jejich ošetřování svěřují do rukou odborníků. Jejich technický stav je celkově mnohonásobně lepší než u nás doma, kde si mnoho lidí vše dělá v garáži amatérsky. Na prodejně máme vždy zajímavé a kvalitní použité motocykly. Jsou odzkoušené v provozu a s půlroční garancí. Víme co prodáváme. Všechny stroje mají proměřené rámy a geometrii, většina dostává nový lak v originálních dekorech. Možná lze nakoupit levněji, ale rozhodně ne s větší jistotou. U nás se nemusíte obávat, že po důkladnější prohlídce svého nového stroje zjistíte potřebu investovat pět, deset nebo více tisíc, abyste se mohli v klidu svézt.

 - motocykly jsou dovezené z USA nebo Německa
- motocykly mají deklarovaný původ a kopie původních TP
- na všechny motocykly se vztahuje půlroční záruční lhůta
- mají zkontrolované rámy popř. přerovnané
- prošly zkušebními jízdami
- jsou nově nalakované v originálních nebo příbuzných barvách

Služby servisu - Provádíme vysoce odborný servis všech japonských motocyklů
- Pravidelné servisní kontroly jak vyžaduje výrobce
- Kompletní opravy motorů a převodovek všech rozsahů
- Rovnání kol
- Svařování plastů (dokážeme doplnit chybějící kusy)
- Rovnání rámů, ocelových i hliníkových deltaboxů s fotodokumentací a zárukou, úpravy  rámů - změny úhlu přední vidlice
- Lakování motocyklů (máme receptůry motocyklových barev STK pravidelné i na  dovozové moto)  Na závodech dragsterů jsme získali mnoho užitečných zkušeností a dovedností. To je zárukou toho, že i vašemu motocyklu se dostane péče jako závodnímu speciálu.

Drag Wheels  - Vyrábíme speciální kola pro závody dragsterů pro kategorie SSB, Modi Four, Modi Twin a pro stavby speciálních motocyklů. Rozměry: průměr 17´´x 8´´ pro pneu 210/50 x 17´´. Materiál: náboj + ráfek - elektron (magnézium), disk - kalený dural tl. 1,5. Váha: 6,8 kg. Cena: na vyžádání. Výrobce: Michal Ponca

MICHAL PONCA
Zotavovna motocyklů
Zdibsko 161
250 66 p. Zdiby                                                                                        

Loc: 50°10'47.666"N, 14°26'27.403"E

                                                                                                                 Tel.: 284 890 369
Fax: 283 971 136
Mobil: 603 269 117                                                                                                                                              Eponca@ponca.cz                                                                                                                                                                                           Otevřeno: Po-Pá 9-12 hod. a 13-18 hod.

Kontakt:


Michal Ponca
Zdibsko 161 , 250 70 Zdiby

Telefon: 603269117
Telefon 2: 284890 69
Fax: 283971136

Web: www.ponca.cz
E-mail: poncaponca.cz

[Vytisknout] [Přidat firmu do oblíbených]

Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se ZDARMA


Nápověda

© 2023 AVÍZO, a.s.. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno. Provozovatel serveru MOTOMARKET.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru MOTOMARKET.cz!