Piaggio Liberty 125 ABS E5


Sdílet

| Nabídka | 27.03.2021 05:00 | Vytisknout |


Cena: 67 900,- Kč

Rok výroby: -
Objem: 125 ccm
Výkon: 8 kW
Najeto: -
STK do: -
Stav: Nové
Vybava: -

Piaggio Liberty 125 ABS je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají nepolapitelnou kombinaci stylu, lehkosti, snadné jízdy a bezpečnosti. Skútr, který vyniká svými vynikajícími standardy manévrovatelnosti, hbitosti a spolehlivosti. I díky skvělé technologické základně, například ABS předního kola a tříventilový vzduchem chlazený motor i-get (Italian Green Experience Technology), s certifikací Euro 5 a elektronickým vstřikováním paliva. Stručně řečeno, vynikající výkon, nízká spotřeba, minimální provozní náklady, snížená hlučnost a vyšší efektivita bez ohledu na podmínky. Ale nezapomeňme také na estetiku a další důležité detaily. Liberty 125 ABS je skutečným příkladem designu a stylu "Made in Italy" s velkými 14 a 16 palcovými koly zdůrazňujícími klasický, elegantní tvar, při zachování praktičnosti. Pro odkládání věcí je k dispozici praktická uzamykatelná odkládací schránka a podsedadlový prostor je schopný pojmout i helmu stisknutím jediného tlačítka.

Jednoválcový motor i-get (Italian Green Experience Technology), který pohání Piaggio Liberty 125 ABS, je příkladem pokročilého myšlení Piaggia a maximalizace radosti z jízdy. Zažiješ sníženou hlučnost, mimořádně hladký chod, nižší spotřebu paliva, ale také výrazné snížení škodlivých emisí.

Piaggio Liberty 125 ABS se může pochlubit spoustou úložného prostoru, počínaje schránkou umístěnou před koleny jezdce, která je rozdělena na dvě části. Je ideální pro uložení dokumentů, ale i jiných drobných předmětů. Lze ji také snadno uzamknout pomocí zapalování. Zvedni sedadlo kliknutím praktického tlačítka na řídítkách a najdeš druhý úložný prostor s dostatkem prostoru pro celoobličejovou helmu.

16 palcové přední kolo Piaggio Liberty 125 ABS zajišťuje stabilitu a přesnost jízdy bez ohledu na podmínky, zatímco 14 palcové zadní kolo s pneumatikou 100/80 poskytuje dokonalý kompromis mezi přilnavostí a hbitostí. ABS na předním kole vyvinulo Piaggio společně se společností Bosch, předním světovým výrobcem automobilových komponentů.

Piaggio Liberty 125 ABS hladce kombinuje analogovou a digitální technologii, pokud jde o přístrojový panel. Klasický ukazatel rychlosti je úhledně umístěn vedle LCD displeje, který se aktivuje tlačítkem na pravé straně řídítek. Pomocí elegantních modrých čár je znázorněna hladina paliva a najdeš zde i ujeté kilometry. A díky digitálním hodinám se nemusíš obávat, že na důležitou schůzku přijedeš pozdě.

Motor: vzduchem chlazený jednoválec, 4T/4V

Zdvihový objem: 124 ccm

Výkon motoru: 8 kW při 7.500 ot/min

Točivý moment: 10,7 Nm při 6.000 ot/min

Palivový systém: elektronické vstřikování

Emise: EURO 5

Převodovka: automatická převodovka s variátorem

Rozvor: 1.340 mm

Přední odpružení: hydraulická teleskopická vidlice

Přední pneu: 90/80 16" bezdušová

Zadní odpružení: hydraulická pružina s nastavitelným předpětím

Zadní pneu: 100/80 14" bezdušová

Přední brzdy: kotoučová průměr 240mm

Zadní brzdy: bubnová průměr 140mm

Nádrž: 6 litrů

Suchá hmotnost: 124 kg

Barva motorky: bílá, modrá, černá

Záruka: 2 roky

Výška sedla: 790 mm

Poznámka: ABS, LED osvětlení

Region: Praha 4

Kontakt |

Odpovědět na inzerát:


Kontakt:

EuroCycles spol. s r.o. - Motocentrum EuroCycles

Telefon: 321721224
Fax: 321721224

WWW adresa: www.eurocycles.cz
E-mail: eurocycleseurocycles.cz

[Všechny inzeráty uživatele]
Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se ZDARMA


Podávání inzerátů

Nápověda

© 2021 AVÍZO, a.s.. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno. Provozovatel serveru MOTOMARKET.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru MOTOMARKET.cz!