Piaggio MP3 300 Sport E4


Sdílet

| Nabídka | 27.03.2021 05:00 | Vytisknout |


Cena: 172 900,- Kč

Rok výroby: -
Objem: 300 ccm
Výkon: 19 kW
Najeto: -
STK do: -
Stav: Nové
Vybava: -

Piaggio MP3 hpe se může pochlubit nejnovější evoluční verzí čtyřdobého, čtyřventilového, kapalinou chlazeného jednoválce Piaggio 300 cm3 s elektronicky řízeným vstřikováním. Tato jednotka s označením 300 hpe (High Performance Engine) je výsledkem know-how výzkumného a vývojového oddělení koncernu Piaggio Group. Jezdci nabízí okamžitou reakci na přidání plynu, ideální výkonovou charakteristiku pro popojíždění v městské dopravě, ale také dostatečnou nejvyšší rychlost pro jízdu na dálnici, která umožňuje cestování na dlouhé vzdálenosti v naprostém komfortu.

Nejvyšší výkon je 19,3 kW/26,2 koní při 7750 ot./min, což v porovnání s předchozí verzí stejného zdvihového objemu představuje nárůst o 16%. O 9% se zvýšil maximální točivý moment, který je nyní 26Nm při 6500 ot./min. Navzdory uvedeným vylepšením se snížila spotřeba paliva.

Také převodovka byla výrazně změněna. Převodovka s plynule měnitelným převodem (CVT) má nový řemen, novou geometrii a nové materiály. Uvedené změny, společně s novou a tužší konstrukcí spojky, přispívají k tichému mechanickému běhu. Motor je řízen nejnovější generací elektronické řídicí jednotky Magneti Marelli MIUG4.

Piaggio MP3 300 hpe, ztělesnění městské elegance, je k dispozici ve dvou zcela nových barevných kombinacích: v leskle černé metalické barvě Nero metallizzato a v matném odstínu Argento Cometa. Obě barvy ladí s pětipaprskovými koly s matně černou povrchovou úpravou a sedlem s dvojitým potahem.

Multimediální platforma PIAGGIO MIA, standardní výbava modelu Piaggio MP3 300 hpe Sport, umožňuje připojení chytrého telefonu k elektronickému systému vozidla, které se tak přemění v multifunkční nástroj, opravdový počítač, schopný současně zobrazovat informace, jako je rychloměr a otáčkoměr, ale také okamžitý výkon a točivý moment motoru, podélné zrychlení, úhel náklonu při zatáčení, okamžitou a průměrnou spotřebu paliva, průměrnou rychlost, napětí akumulátoru a mnoho dalších údajů. S chytrým telefonem, připojeným k systému PIAGGIO MIA, je také možné zobrazovat mapy a trasy nebo například vyhledávat čerpací stanice a autorizované servisy. Funkce kontroly stavu pneumatik používá senzory vozidla a chytrý telefon ke sledování opotřebení pneumatik a tlaku v pneumatikách. Uživatel je okamžitě upozorněn na potenciálně nebezpečné situace. Funkce souhrnné analýzy umožňuje kontrolu celkového stavu vozidla.

Okamžitě k odběru v našem Motocentru

Na tento skútr vám stačí řidičák skupiny B na osobní automobil

Region: Praha 4

Kontakt |

Odpovědět na inzerát:


Kontakt:

EuroCycles spol. s r.o. - Motocentrum EuroCycles

Telefon: 321721224
Fax: 321721224

WWW adresa: www.eurocycles.cz
E-mail: eurocycleseurocycles.cz

[Všechny inzeráty uživatele]
Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se ZDARMA


Podávání inzerátů

Nápověda

© 2021 AVÍZO, a.s.. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno. Provozovatel serveru MOTOMARKET.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru MOTOMARKET.cz!