CFmoto Gladiator Z1000 Sport


Sdílet

| Nabídka | 12.09.2020 05:00 | Vytisknout |


Cena: 369 990,- Kč

Rok výroby: -
Objem: 1000 ccm
Výkon: 59 kW
Najeto: -
STK do: -
Stav: Nové
Vybava: -

Novinka skladem od 15.9.!

3 roky záruka!

Pro zvýšení míry bezpečnosti výrobce použil lehčí, vysokopevnostní, optimalizovaný, jednodílný ocelový rám s otestovanou odolností v nejtěžších podmínkách. Přední nezávislé zavěšení kol je systémem na "A" ramenech a všechna čtyři kola mají plně nastavitelné, nitrogenové tlumiče, což posádka plně ocení v různém prostředí a především v nepředvídaných situacích, kde se bude moci na podvozek plně spolehnout. Kanadská bezspojkovému převodovka CV-Tech je propracovaná a v tomto případě silnější připravena na vysokou zátěž pro extrémní využití. Posilovač řízení EPS je dynamický a jeho tuhost se upravuje podle toho, co se právě s nápravou děje. Řízení je pak doslova hračkou, protože právě tento elektronický pomocník řidiči pomůže v těch nejhorších situacích. Pokud se vozidlo dostane na nestandardní povrch a mohou to být i skály, podvozek je plně chráněn odolnou ochranou z ušlechtilého a zároveň lehkého materiálu.

Motor s obsahem 1000 ccm se vstřikováním paliva od německé značky BOSCH dokáže dokonale uspokojit nároky náročného uživatele, především svou pružností a plynulým chodem. Pokud potřebujete výbušnou energii, sešlápnutí plynového pedálu vás zatlačí do anatomicky tvarované sedačky a pokud potřebujete brzdit, kotoučové brzdy jsou naprosto přesné a úžasně jim sekundují kvalitní vícezónové pneumatiky CST STAG, jejichž nejlepší vlastností je to, že nenabaľujú na sebe bláto a zároveň mají vysokou přilnavost v terénu. Disky jsou z hliníkové slitiny a designově se vyrovnají diskem na sportovních autech. Je jedno kde a do jakých podmínek jste se dostali, SPORT-ka má možnost zábavné jízdy s driftem s pohonem 2WD, nebo v extrémnějších podmínkách 4WD a můžete využít i volbu uzávěrky předního diferenciálu.

Pro ještě větší pohodlí posádky tu najdete TFT displej, podobný jako se používá u motocyklů CFMOTO, ale s přepracováním a grafikou na potřeby vozidla v terénu. Řidič tak jasně vidí palubní údaje, v kokpitu nechybí mu USB ale i 12V zásuvka, odkládací prostory. Pro případný náklad může posádka použít zadní korbu, která je také chráněna ocelovou výztuhou. Posádka velmi ocení střechu a ergonomický ochranný rám, který myslí na její bezpečnost iv těch nejhorších situacích a samozřejmostí jsou tříbodové bezpečnostní pásy. Nemalým pomocníkem jsou vysokovýkonné LED světlomety, které intenzivním paprskem osvětlí terén a v těch nejhorších podmínkách. Pro co největší bezpečnost je posádka po nastoupení chráněna dveřmi s ocelovou výztuhou. Dalším pomocníkem je i výkonný naviják a homologované tažné zařízení. Pro větší akční rádius je objem palivové nádrže oproti modelu Z1000 zvětšený až o 9,5 l.

TFT displej - užívejte si připojení Bluetooth s vaším smartphonem. Tak jako i nový Gladiator X625, i Z1000Sport disponuje užitečnou funkcí - připojením prostřednictvím Bluetooth. Z1000Sport však na rozdíl X625, která má LCD displej, využívá plnobarevný TFT technologii a velikost displeje tedy logicky umožňuje zobrazovat více informací. Displej a jeho dva ovladače zároveň slouží na příjem, či ukončení telefonního hovoru. Příjem hovoru probíhá tlačítkem SEL (vlevo), koncen hovoru tlačítkem ADJ (vpravo). Před jízdou si jednoduše spárujete vaši náhlavní sadu v přilbě, SSV a mobil. Během jízdy se příchozí hovor přihlásí na palubní desce ikonkou a zároveň i zobrazuje telefonní číslo volajícího. Při vypnutí a zapnutí zapalování se mobil automaticky spáruje.

Kapacity:
Benzinová nádrž: 36,5 litru
Délka: 3185 mm
Šířka: 1820 mm
Výška: 1820 mm
Rozvor:

2285 mm

Světlá výška:

310 mm

Rádius otáčení: 1100 mm
Suchá hmotnost: 610 kg
Nosnost (jezdec a náklad, v terénu): --
Maximální tažná síla (v terénu): 400 kg
Homologace: Pro 2 osoby
Systém pohonu:
Převodovka: Automatická CVT - variátor / převody R/N/H/L (zpětný chod/neutrál/vpřed/terénní redukce)
Náhon kol: Kardanovými hřídeli
4x4 pohon: Odpojitelný
Přední pneu: 27x9-14"
Zadní pneu: 27x11-14"
Brzdový systém:
Brzda přední: Kotoučová hydraulická
Brzda zadní: Kotoučová hydraulická
Parkovací brzda: Ano
Odpružení:
Přední:

Nezávislé, nitrogenové plně stavitelné odpružení/ Dvojitá A-ramena

Zadní:

Nezávislé, nitrogenové plně stavitelné odpružení/ Dvojitá A-ramena

Motor:
Typ motoru: 4-taktní 8-ventilový dvouválec, SOHC
Maximální výkon: 59 kW / 7500 ot
Točivý moment:

78 Nm / 7000 ot.

Vrtání x zdvih: 91 mm x 74 mm x 2
Objem motoru: 963 cm3
Startování: Elektrickým startérem
Chlazení motoru: Kapalinou s nezávislým olejovým okruhem
Mazání: S mokrou skříní
Zapalování: ECU Delphi (USA)
Palivo: Bezolovnatý benzin 95 Oktanů
 

Region: Praha 4

Kontakt |

Odpovědět na inzerát:


Kontakt:

EuroCycles spol. s r.o. - Motocentrum EuroCycles

Telefon: 321721224
Fax: 321721224

WWW adresa: www.eurocycles.cz
E-mail: eurocycleseurocycles.cz

[Všechny inzeráty uživatele]Naše aktuální nabídka:

Rieju Marathon 125 AC

Prodejní cena: 2930 €. Uvedená cena v Kč je pouze orientační přepoče...
| |
cena: 79 139,- Kč

Zero FX ZF 7,2

Prodejní cena: 13005 €. Uvedená cena v Kč je pouze orientační přepoč...
| |
cena: 351 265,- Kč

Rieju Century 125

Prodejní cena: 3540 €. Uvedená cena v Kč je pouze orientační přepoče...
| |
cena: 95 615,- Kč

Rieju MRT 50

Prodejní cena: 2710 €. Uvedená cena v Kč je pouze orientační přepoče...
| |
cena: 73 197,- Kč

Všechny inzeráty uživatele »


Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se ZDARMA


Podávání inzerátů

Nápověda

© 2020 AVÍZO, a.s.. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno. Provozovatel serveru MOTOMARKET.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru MOTOMARKET.cz!