Vespa GTS 300hpe Super ABS/ASR - Doprodej modelu 2020 Euro 4


Sdílet

| Nabídka | 19.03.2021 05:00 | Vytisknout |


Cena: 145 900,- Kč

Rok výroby: -
Objem: 280 ccm
Výkon: 17 kW
Najeto: -
STK do: -
Stav: Ojeté
Vybava: -

Nejsilnější, nejrychlejší… to je GTS 300hpe Super ABS/ASR!
Inovovaná Vespa nastavuje nové standardy z hlediska bezpečnosti a elektronických systému:
• dvoukanálový systém ABS
• kontrola trakce ASR
Skútr se lehce a přesně ovládá a to i při nižších rychlostech po městě.
Podsedlový prostor je objemnější a pojme 2 otevřené Jet přilby. Samotné sedlo je komfortnější díky nové výstelce a potahu. V úložném protoru pod přístrojovou deskou je nově USB port pro dobíjení elektronických zařízení.
Nová Vespa GTS se může pochlubit nejnovější evoluční verzí kapalinou chlazeného, čtyřdobého, čtyřventilového jednoválce se zdvihovým objemem 300 cm? a elektronicky řízeným vstřikováním. V této jednotce s označením 300 hpe  (High Performance Engine) se zrcadlí rozsáhlé zkušenosti výzkumného a vývojového oddělení koncernu Piaggio Group, které se při vývoji zaměřilo na zvýšení výkonových parametrů při současném snížení spotřeby paliva. Nejvyšší výkon je 17,5 kW/23,8 koní při 8250 ot./min, což v porovnání s předchozí verzí představuje nárůst o 12%. O 18% se zvýšil maximální točivý moment, který je nyní 26 Nm při 5250 ot./min. Navzdory uvedeným vylepšením se výrazně snížila spotřeba paliva, a to z 3,4 na 3,2 l/100 km podle zkušební metodiky WMTC. GTS 300hpe ABS/ASR kombinuje osvědčenú kvalitu s inovativní karoserii Gran Turismo vyrobené z lisované kvalitní oceli, 12 "kola z lehkých slitin,

Má nový, červeně podsvícený analogově-digitální tachometr, ještě pohodlnější sedadla a je vybavená LED pro denní svícení, port USB v odkládací přihrádce a přípravu na VMP (Vespa multimediální platforma APP) je to ideální partner pro všechny zájezdy!

Region: Praha 4

Kontakt |

Odpovědět na inzerát:


Kontakt:

EuroCycles spol. s r.o. - Motocentrum EuroCycles

Telefon: 321721224
Fax: 321721224

WWW adresa: www.eurocycles.cz
E-mail: eurocycleseurocycles.cz

[Všechny inzeráty uživatele]
Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se ZDARMA


Podávání inzerátů

Nápověda

© 2021 AVÍZO, a.s.. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno. Provozovatel serveru MOTOMARKET.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru MOTOMARKET.cz!