Moto Morini GRANPASSO 1200


Sdílet

| Nabídka | 20.06.2017 01:05 | Vytisknout |


Cena: 333 444,- Kč

Rok výroby: -
Objem: 1200 ccm
Výkon: -
Najeto: -
STK do: -
Stav: Nové
Vybava: -

… chcete se odlišit???… tak neváhejte - máme pro Vás motorku, za kterou se opravdu každý otočí…

Nově jsme se pro Vás stali výhradním dovozcem motocyklů Moto Morini včetně jejich servisu a také prodejci náhradních dílů. 

Moto Morini Granpasso je skvělý motocykl, který nabídne vyspělou techniku spojenou s italským stylem a živočišností. Kromě opravdu atraktivního designu se tento model vyznačuje také inovovaným motorem s nadprůměrným výkonem a špičkovými komponenty v podobě brzd Brembo, zadním tlumičem Ohlins nebo vidlicemi Marzocchi.

Nový stroj, model 2013 skladem pouze u nás, 2 letá tovární záruka přímo od Moto Morini, nabízíme možnost objednat jakýkoliv vámi naspecifikovaný motocykl dle vašeho přání od tohoto renomovaného exkluzivního výrobce přímo z Itálie.

Konfigurátor na stránkách Moto Morini zde:

www.motomorinimotorcycles. eu/index. php? option=com_configurator& product_id=341& Itemid=278& lang=en

Nemáte celou hotovost? Zajistíme Vám financování přímo u nás na showroomu. Jsme smluvním partnerem firem CETELEM, ČSOB Leasing a ESSOX. Sjednání úvěru zabere maximálně 1 hodinu a po zaplacení akontace (již od 10%) můžete s vysněným motocyklem rovnou odjíždět.

Region: Praha 10

Kontakt |

Odpovědět na inzerát:


Kontakt:

Harness s.r.o.

Telefon: 226 016 221
Fax: 267 311 944

WWW adresa: www.harnessbike.com
E-mail: infoharnessbike.com

[Všechny inzeráty uživatele]
Přihlášení uživatele:

Zaregistrujte se ZDARMA


Podávání inzerátů

Nápověda

© 2017 AVÍZO, a.s.. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno. Provozovatel serveru MOTOMARKET.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru MOTOMARKET.cz!